Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 9 "Джерельце" Синельниківської міської ради

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дитини.

19 лист. 2013
З 11.11.2013 по 15.11.2013 року в закладі був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дитини.

З 11.11.2013 по 15.11.2013року в закладі був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дитини. Метою проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дитини було поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС.